ANDREW RAYEL - 550 SENTA | WeLoveTrance.pl
 


 
strona główna  ANDREW RAYEL - 550 SENTA

Na przełomie października i listopada 19-letni dj i producent z Mołdawii - Andrei Rata, zamieścił na SoundCloud teaser swojej najnowszej produkcji, zatytułowanej 550 Senta. Produkcja od razu zdobyła wielkie uznanie wśród słuchaczy, a jej tytuł dał do zrozumienia, że najprawdopodobniej jest to hymn 550 wydania A State Of Trance Armina van Buurena.Kilka dni później Armin ogłosił konkurs na hymn, którego finał rozpoczął się na początku grudnia. Wtedy okazało się, że 550 Senta nie jest brana pod uwagę jako kandydat do hymnu. Wywołało to zdecydowaną reakcję klubowiczów na forach internetowych oraz w serwisach społecznościowych. Armin van Buuren został zasypany prośbami, aby to właśnie produkcja młodego Andrew Rayela została hymnem. Tak się jednak nie stało.W ubiegłym tygodniu, podczas audycji A State Of Trance zostały ogłoszone wyniki konkursu na hymn.

Armin van Buuren: "Hymn przyszłorocznego ASOT 550 chłopaków W&W - Invasion. Wygrali zdobywając 30,4% wszystkich głosów. Widziałem przytłaczającą ilość wiadomości na twitterze oraz maili ludzi proszących o to, żeby Andrew Rayel - 550 Senta został oficjalnym hymnem. Naprawdę uwielbiam tę nutę, była Tune of the Week oraz wygrała głosowanie Future Favorite. Ja sam grałem ją już wiele razy w moich setach, ale niestety ten utwór nie brał udziału w głosowaniu, tak więc chciałbym to jakoś wynagrodzić Andrew Rayel. Będę grał jego numer na wielu eventach i zapytam go, czy ma ochotę wziąć udział w konkursie na hymn ASOT 600 w przyszłym roku, więc zadzwońmy do niego teraz:

- Czy to Andrew Rayel?
- Tak to ja.
- Cześć stary. Tu Armin van Buuren. Jak się masz?
- Cześć! Jest super.
- Chciałem z tobą trochę pogadać o twojej nucie 550 Senta. Dlaczego nazwałeś ją 550 Senta? Co to oznacza?
- Prawdę mówiąc 550 to nazwa gwiazdy w naszej galaktyce. Znalazłem ją i pomyślałem, że byłoby fajnie tak nazwać utwór.
- Naprawdę uważam, że może mógłbyś zrobić hymn na ASOT 600?
- No tak, jasne. Naprawdę chcę i tak właściwie to mam już kilka pomysłów na następne hymny.
- Obiecuję ci, że będę często grał twoją produkcję podczas eventów 550, ok?
- Jasne! Dzięki wielkie za twoje wsparcie. Za każdym razem jest to dla mnie ogromna przyjemność.
- OK, dzięki za udział w show. Odezwę się do ciebie w przyszłym roku i mamy nadzieję usłyszeć dużo muzyki od Andrew Rayel.
- OK. Tak będzie. Bardzo dziękuję.
- Nie ma za co. Trzymaj się. Pa pa.
"Andrew Rayel jest twórcą takich hitów jak: Globalization, Drapchi, Deflagration, Opera, Aether. Stworzył także remiksy między innymi dla W&W, Rubena de Ronde oraz Karybde & Scylla. 550 Senta wraz z Believe ukaże się w poniedziałek 19 grudnia za sprawą labela A State Of Trance.

 

 

    96 k | 192 k 96 k | 192 k 96 k | 192 k

Kontakt z serwisem Copyright © 2008 - 2017 WeLoveTrance  
statystyka