TRANCE Z POZNANIA - NIVAYA | WeLoveTrance.pl
 


 
strona główna  TRANCE Z POZNANIA - NIVAYA

Nivaya to 25-letni mieszkaniec Poznania, od pięciu lat regularnie wydający transowe produkcje i remiksy. Już na samym starcie, w 2008 roku jego wspólna produkcja z Davem Shiftingiem "Excerpta" zdobyła uznanie Armina van Buurena oraz duetu Aly & Fila - numer można było usłyszeć w A State Of Trance oraz Future Sound Of Egypt.Rok później kolejna kolaboracja - tym razem z Mike Sonarem "Altercation", pojawiła się w audycji Above & Beyond Trance Around The World. W tym samym roku remix Arka do produkcji Sky Motion "Though Chain" został wydany w wytwórni Paula van Dyka Vandit, pojawił się również na dwupłytowym wydawnictwie Vonyc Sessions 2009.Kolejne muzyczne propozycje stworzone przez Nivayę supportowane były przez takich artystów jak Sean Tyas, Bobina, Kyau & Albert, M.I.K.E. czy Manuel le Saux. Lista osiągnięć poznańskiego producenta jest spora - wśród nich między innymi pojawienie się w miesięcznym top 10 Paula van Dyka, 3 miejsce w ulubionych utworach według Bobiny, 9 miejsce na liście sprzedaży Audiojelly, utwór miesiąca w audycji Nu-Depth oraz miejsce na trackliście legendarnej kompilacji Tunnel Trance Force vol. 60 a także na kompilacji Energy Mastermix vol.3, zmiksowanej przez Paula van Dyka.

Latem ubiegłym roku Aly & Fila bardzo mocno zainteresowali się jego utworem "2303", który póki co nie został jeszcze wydany. Można było go usłyszeć podczas A State Of Trance Invasion na Global Gathering w Wielkiej Brytanii, na belgijskim Tomorrowland i wielu innych festiwalach, na których występowali Aly & Fila.

Nivaya ma na koncie wydawnictwa w wielu znanych na świecie labelach - oprócz wymienionego wcześniej Vandit również w Redux, Discover, 2Play oraz Silent Shore. Najnowsze single, wydane w 2013 roku, to "Magnesia" we Flux Delux oraz "White Pegasus" w Redux. Na oficjalnym profilu soundcloud możecie zapoznać się z fragmentami numerów, nad którymi Nivaya pracuje aktualnie. Możecie stamtąd również pobrać jego remiksy do Kyau & Albert "Another Time", Andain "Beautiful Things" oraz Ronski Speed feat. Aruna "All The Way".Oprócz produkowania zajmuje się również graniem na imprezach - dotychczas można było go usłyszeć między innymi w Poznaniu, Krakowie, Słupsku i Międzyzdrojach, kilkukrotnie podczas imprez z cyklu SoundBreeze.

Zapytany o najbliższe plany, odpowiada: "Kąpiel, a potem idę spać :) Aaaa, pytasz o plany muzyczne... W sumie nie mam pojęcia. Za dużo wątpliwości, pomysłów, marzeń. Ostatnio pojawiła się sposobność wydania albumu, głównie w wersji digital, plus limitowana malutka liczba CD. Ciągle się zastanawiam, czy jest to dobre rozwiązanie. Może lepiej byłoby wydać te około 10 utworów jako single? Zresztą, pierw trzeba by je skończyć... Ponadto, niedługo będziecie mogli usłyszeć mój najnowszy singiel, który będzie zapowiedzią owego albumu (albo i nie) pt. "My Empirical Epitaph". Poza oryginałem znajdzie się tam bardzo dobry remix pewnych Ukraińców. Wiecej nie powiem :)"

 

 

    96 k | 192 k 96 k | 192 k 96 k | 192 k

Kontakt z serwisem Copyright © 2008 - 2017 WeLoveTrance  
statystyka