UK TRANCE W NATARCIU NA BEATPORT | WeLoveTrance.pl
 


 
strona główna  



UK TRANCE W NATARCIU NA BEATPORT

Pochodzi z brytyjskiego Sheffield, w 2008 ukazał się jego pierwszy remix, a przed kilkoma dniami światło dzienne ujrzał jego pierwszy autorski singiel "Napalm Poet". Dlaczego o nim piszemy? Nie każdy ma to szczęście znaleźć się na szczycie transowej listy sprzedaży Beatport zaledwie w kilka dni po premierze pierwszego w życiu autorskiego utworu. Powód do radości jest podwójny - rzadko się zdarza, aby produkcja w tempie 140 uderzeń na minutę dotarła na sam szczyt listy sprzedaży tego sklepu. Wydawnictwo ukazało się w labelu Bryana Kearneya - Kearnage.



Choć Adam Ellis dopiero teraz zadebiutował singlem, to ma na koncie remiksy dla wielu świetnych labelów - w tym roku ukazały się jego interpretacje produkcji innych artystów między innymi w Subculture (dwukrotnie), Mental Asylum oraz Perfecto. Już tylko godziny dzielą nas od kolejnej remiksowej premiery - tym razem Brytyjczyk przedstawił swoją wizję najnowszego singla Arctic Moona i Paula Webstera "Valhalla". Singiel wraz z remiksem Adama ukaże się w pierwszy poniedziałek sierpnia w labelu Future Sound Of Egypt.



Jeśli aktualnie znajdujecie się lub planujecie w najbliższych tygodniach pojawić się w Wielkiej Brytanii, spotkacie tam Adama Ellisa na kilku imprezach: 3 sierpnia zagra w Londynie, 16 sierpnia w Sheffield, 24 sierpnia w Leicester, a 18 października w Newcastle. Czekamy na pierwszy polski występ tego pana.



 

 

    96 k | 192 k 96 k | 192 k 96 k | 192 k

Kontakt z serwisem Copyright © 2008 - 2017 WeLoveTrance  
statystyka