AUDIODRIVE LIVE 2 | WeLoveTrance.pl
 


 
strona główna  AUDIODRIVE LIVE 2

Audiodrive jest inicjatywą, która powstała z zamiłowania do współczesnej elektronicznej muzyki tanecznej. Początki sięgają roku 2009, kiedy to Dariusz Romanwoski a.k.a. Dereck Recay i Marek Leszczyński a.k.a. Mark Arbor doświadczeni już producenci muzyki klubowej, supportowani przez czołowe gwiazdy muzyki elektronicznej (Armin van Buuren, Above & Beyond, Sean Tyas, Markus Schulz, itd.) postanowili spróbować swoich sił jako prowadzący audycji radiowej, istniejącej pod nazwą 'AudioDrive Radioshow'. Po niespełna dwóch latach cieżkiej pracy, audycja transmitowana jest co miesiąc, przez trzy internetowe stacje radiowe:

- afterhours.fm (najpopularniejsza internetowa stacja radiowa z muzyka elektroniczną) - http://ah.fm
- odu.fm (Amerykańskie radio internetowe, nadające również na falach Fm przy współpracy z Argentyńskim radiem 'Vivo la Radio') - http://www.odu.fm
- Puresound.fm (przybierające na popularności internetowe radio na licencji non-profit) - http://www.puresound.fm

Muzyka, jaka dominuje w audycjach oscyluje w różnych odmianach trance'u od progressive i melodic aż po uplifting, euphoric i tech-trance.

-- AudioDrive Live --Pierwsza edycja tej skromnej imprezy miała miejsce w olsztyńskim klubie "Faberge" 27 listopada 2009 roku. Oczekiwania nie były duże, aczkolwiek efekt końcowy był wiecej, niz zadowalający. Podbudowani powodzeniem pierwszej edycji, Dereck Recay i Mark Arbor postanowili zorganizowaa drugą odsłonę tejże imprezy.

'AudioDrive Live 2', to cała noc niepowtarzalnego wydarzenia na Warmii i Mazurach, w którym wystąpią czołowi przedstawiciele sceny muzyki Trance w Polsce. Tej imprezy nikt tak szybko nie zapomni... a to wszystko już 15 października 2011 roku w Olsztyńskim klubie "DAKAR"!

Podczas imprezy wystąpią:
- Dereck Recay
- Mark Arbor
- Mike Wind
- Skytech


Start imprezy o godzinie 21:00.

Wszelkie informacje odnośnie imprezy dostępne będą na oficjalnym profilu facebook pod adresem: http://www.facebook.com/audiodriveDereck Recay to polski DJ i Producent muzyki elektronicznej. Tak naprawdę nazywa się Dariusz Romanowski i jest jednym z czołowych przedstawicieli klubowej sceny Trance w Polsce który jako jeden z nielicznych jest wspierany przez światową postać jaką jest sam Armin Van Buuren. Jego początki i długoletnie doświadczenie sięgają przełomowego roku 2000 kiedy niebyła dostępna technika produkowania muzyki jaka jest dotychczas.

Rozpoczęcie oficjalnej - międzynarodowej kariery miało początek w 2008 po wydaniu pierwszego Singla "Hydrolook" który miał domieszkę stylu Hard Trance. Kolejne utwory Aquarius oraz Light Of The Night cieszyły się dużą popularnością na całym świecie przez utrwalenie stylu Uplifting Trance. No i w końcu - Dereck znany z jego największego Hitu "Dream Way" był supportowany przez takich artystów jak: Armin Van Buuren , Dj Tiesto , Aly & Fila , Pedro Del Mar , Sean Tyas , Daniel Kandi oraz wielu innych... piął się na najwyższe notowania rankingów najlepiej sprzedających się utworów Trance na całej kuli ziemskiej.

Po kilku remixach przyszedł czas na EP'kę artysty "Cry To The Sky / The Stars EP" - na Junodownload.com w DJ CHARTS był najlepiej sprzedającym się wydawnictwem i w ciągu 3 dni był notowany na 1 Miejscu!

Kolejnym autorskim utworem w jego dyskografii jest "Nebula" która została zremixowana przez takich artystów jak 4Strings i Dj'a ECO! - Nebula w remixie Dj'a ECO był supportowany przez Armin Van Buurena.

Ostatnia EP'ka artysty miała miejsce w Flux Delux / Recoverworld Rec. - Essence Of Life / Inside Out , mocny melodyczny Trance znalazł się na wielu składankach z pod korporacji Armada Music i wielu innych.

Remix dla Dj'a ECO do jego autorskiego singla Drowning został wydany w wytwórni A STATE OF TRANCE / ARMADA i był supportowany 2 razy przez Armin'a Van Buuren'a w jego audycji A STATE OF TRANCE oraz na ARMIN ONLY 2010!

Dereck Recay wraz z Mark Arbor'em są prezenterami audycji AUDIODRIVE RADIOSHOW na falach internetowych AH.FM , ODU.FM i PURESOUNDS.COM. Dereck jest równiez inicjatorem wielu imprez oraz m.in. imprezy pod szyldem AUDIODRIVE LIVE którą wraz z Mark Arbor'em organizują - która cieszy się dużą popularnością.Mark Arbor Marek Leszczyński to artysta pochodzący z Trójmiasta Gdynia, produkujący muzykę na pograniczu progressive/uplifting trance. W wieku 11 lat okazywał oznaki muzycznej intuicji. Jako młodzieniec wraz ze swoimi kolegami założył Grunge'owy zespól pod nazwą "Negative Creeps". Właśnie ten krok dał mu wiele do myślenia odnośnie swojej przyszłości związanej z muzyką.

W roku 1996, Mark Arbor dzięki artystom takim, jak W. Komendarek, M. Biliński, Guru Josh, U96, Astral Projection, Shpongle, Infected Mushroom I Chicane, czy też Jean Michelle Jarre, odkrył świat muzyki elektronicznej. Zafascynowany nowym brzmieniem, podjął decyzję aby spróbować własnych sił w skomponowaniu własnego utworu. Tak naprawdę jego przygoda z profesjonalną produkcją muzyki zaczęła sie na dobre pod koniec roku 2006.

W roku 2007, światło dzienne ujrzała pierwsza kompozycja wydana w szwedzkiej wytwórni płytowej Daif Records, zatytułowana Unspoken Words. Spotkała się ona z przychylnymi komentarzami wielu znanych i docenianych Dj'i na świecie. Utwór supportowany był przez takie gwiazdy jak: Above & Beyond, Alex Morph, Roger Shah, Pedro del Mark i innych.

Lata 2008-2009 to kolejne wydawnictwa/remixy Marka, supportowane przez Alex M.O.R.P.H'a, Tiesto, Ronald van Gelderen'a, Ernesto vs. Bastian, itp. Oprócz remixów dla Ronny'ego K, Dereck Recay'a i Luke Terry'ego, sam Andreas Tomalla, znany jako Talla2xlc, poprosił Marka o zremixowanie jego nadchodzącego wydawnictwa: Talla2xlc pres. Diskomo - Light Years Away. Utwór tenokazał się sukcesem i przez wiele tygodni supportowany był przez prawie każdego Dj'a. Fakt ten spowodował, że sam Andreas umieścił właśnie wersję Marka na kompilacji VA - Tetsuo Vol.1 obok Sean Tyas'a, Kenneth Thomas'a, Fred Baker'a, wydanej w styczniu 2010 roku.

Lata 2010-2011, to miesiące pełne zmian. Po wydaniu kolejnego utworu "7 Suns" Mark postanowił skupić się na wolniejszych klimatach, z pogranicza progressive trance, czego wynikiem są następujące remixy: Stuart Millar feat. Emi - Forgive & Forget Mark Arbor Remix, Christian Drost - Lights Over Jarvis Mark Arbor Remix, Serenade - Out Of Control Mark Arbor Remix.

W ostatnim kwartale 2011 roku Mark Arbor zamierza zaskoczyć wszystkich swoim najnowszym utworem, do którego głosu użyczyła uznawana w świecie muzyki klubowej Helen Sylk. Mark Arbor - G-Shock już niebawem zostanie wydany nakładem brytyjskiej wytwórni 'Unearthed Records'. Być może prapremiera utworu będzie miała miejsce właśnie podczas nadchodzącej imprezy. Czy do tego dojdzie? Przekonaj się sam!Mike Wind Tomasz Laskowski to DJ i producent muzyczny,urodzony w 1989 roku w Łomży. Od najmłodszych lat zafascynowany dzwiękami elektronicznymi. Jego przygoda z muzyka rozpoczęła się na początku 2003 roku. Od tamtej pory przebrnął przez wiele projektów, współpracując z różnymi producentami. Owocem ciężkiej pracy była obecność jego twórczości na kompilacjach w całej europie, a także wydanie debiutanckiego vinyla w Austrii.

Pod aliasem "Staircase" pod koniec 2006 roku wydał swój pierwszy utwór Oxygen Essential w wytwórni JPlanet Entertainment, który stał się oficjalnym hymnem Oxygen Agency. Produkcję docenili również Armin van Buuren, który dwukrotnie zagrał ją w swojej audycji A State Of Trance, oraz przez słuchaczy gdzie zdobyła miano Future Favourite. Utwór również był grany przez Markus Schulz'a w jego autorskim Global DJ Broadcast.

W kwietniu 2007 roku Tomek wystąpił na poznańskim evencie "Revolution 2007" organizowanym przez agencję MDT, grając u boku : Johan Gielen'a czy Simon Patterson'a. W tym samym roku został oficjalnie jednym z członków agencji MSM Events. Wystąpił na wakacyjnym cyklu nadmorskich imprez "MSM Summer Events 2007".Pod koniec 2007 roku Tomek zagrał na trzeciej edycji "ATB In Concert". Otwierał największy w historii polski klubowy sylwester "I Love New Year 2007" we wrocławskiej hali Stulecia,

W maju 2008 roku ukazał się jego kolejny czarny krążekpt. Sunday after Monday wraz z remixem Davida Newsuma w angielskiej wytwórni RecoverWorld, który zyskał uznanie u: Armin van Buuren'a, Above & Beyond, Aly & Fila, John'a Askew, Simon Patterson'a oraz wielu wielu innych.

W lipcu 2008 roku został zaproszony na występy do Niemiec Trancecube @ Greifswald i Czech E-Motion @ Brno. Rok później po raz pierwszy zagrał w Rosji oraz ponownie w Niemczech, dostając zarazem zaproszenie do klubu Sky na Malcie! Tomek także współorganizował klubowy festival Colors of Sounds 2008 w Nowogrodzie, gdzie zaprosił na swoje rodzime ziemie takich artystów jak: Simon Patterson, Manuel Le Saux, Marcus Schossow, Digital Nature, San, Orjan Nilsen, Chus Liberata itd..

W marcu 2009 roku otworzył swój własny label Emphase Recordings, , który w krótkim czasie osiągnął fenomenalny sukces - support od najbardziej popularnych DJi na świecie - Armin van Buuren, Tiësto, Paul van Dyk, Ferry Corsten, Markus Schulz, Aly & Fila, Marco V, Airbase itd. - oraz miejsce na składankach i kompilacjach z Armady oraz Ministry of Sound.Skytech, to formacja która powstała w 2007 z inicjatywy dwóch braci Juliana 26 l. i Mateusza 17 l. Dziewulskich. Bracia bardzo mocno zaangażowali się we wspólny projekt, co zaowocowało licznymi wydawnictwami ich utworów w wielu zachodnich wytwórniach. Od tego czasu na swoim koncie mają kilkanaście wydawnictw autorskich oraz remiksów dla szerokiej gamy artystów m.in. John O Callaghan, Ankhen, Oceania, Dereck Recay, Kiholm, Bissen, Marc Vedo i inni, w tym także wydawnictwa na płytach CD i winylowych. Oprócz flagowego aliasu Skytech działają pod pseudonimami artystycznymi takimi jak : Anguilla Project, Project Logical czy Star Industry.

Przez okres około trzech lat zdążyli stworzyć numery, które nieraz grane były przez światową czołówkę DJ-ską. Dla przykładu ich utwór Floating Clouds na tyle przypadł do gustu słuchaczom audycji Global DJ Broadcast prowadzonej przez Markus Schulz'a, iż grany był tam 6 razy zdobywając przez kilka tygodni wyróżnienia Global Selection . Tak zaczęła się współpraca formacji z legendarnym Markusem, a jej ostatnim uwieoczeniem jest umieszczenie ich utworu na kompilacji Toronto znalazł się tam utwór Cardboard Box sygnowany aliasem Skytech.

Poczynając od 2007 roku bracia wydali sporo utworów przez co ich dyskografia wygląda dośd imponująco jak na trzyletni dorobek. Ich wydawnictwa w zagranicznych labelach często spotkały się z aprobatą DJ'skiego światka, w tym nawet takich znanych gwiazd jak Armin Van Buuren, Roger Shah, Ferry Corsten, John Askew i wielu innych.

W 2008 r. zaliczyli udane sety DJ'skie w Polsce oraz poza granicami kraju. Podczas występów w swoich setach umieszczają Trance, House i Trouse, często zaczynając od progresywnego brzmienia a kończąc, energicznym, płynącym upliftingiem albo tech-transowym brzmieniem. Oczywiście wśród tracklisty nie może zabraknąć ich autorskich produkcji. Bracia największy nacisk kładą na kontakt z publiką, starają się wręcz bawić wspólnie z klubowiczami potęguje to jeszcze bardziej pozytywne wrażenia z ich występu. Rok 2009 dla braci rozpoczął się kolejnymi ciekawymi wydawnictwami, a oni sami zapewniają że będzie to kolejny rok nieprzerwanych zmagań z dźwiękiem, aby dostarczyć ludziom wiele radości ze słuchania ich muzyki zarówno w domowym zaciszu, w klubie, jak i na większy imprezach.

 

 

    96 k | 192 k 96 k | 192 k 96 k | 192 k

Kontakt z serwisem Copyright © 2008 - 2017 WeLoveTrance  
statystyka