PATRONAT: BACK TO TRANCE 3 | WeLoveTrance.pl
 


 
strona główna  PATRONAT: BACK TO TRANCE 3

28 kwietnia 2017 (piątek) zapraszamy wszystkich sympatyków muzyki Trance na koleją imprezę Back To Trance – Rzeszów, która już po raz trzeci odbędzie się w rzeszowkim klubie Czarny Kot.Podczas imprezy wystąpią Rafuss i Aquatic Simon reprezentujący poznański kolektyw We Love Trance Club Edition. Jest to kolektyw istniejący od 2011, który na trwałe zapisał się w muzyczną mapę Polski swoimi licznymi imprezami, bookingami artystów z kraju oraz zagranicy a przede wszystkim niesamowitą atmosferą, która wypełnia ich eventy.

Kolejnym gościem jest Robbie Seed, polski producent i dj, pochodzący z Poznania, który ma na swoim koncie wiele wydań w najlepszych labelach z muzyką Trance. Razem z Davem Shifting tworzy projekt Sky Motion, zdobywający coraz większe uznanie takich twórców jak: Paul van Dyk, Armin van Buuren, Above & Beyond i wielu innych czołowych nazwisk ze świata Trance. Jego styl to mocny, emocjonalny, szeroko pojęty uplifting trance.

Skład imprezy uzupełniają Calm&Karrey – dje i producenci muzyki Trance z Rzeszowa, reprezentant kolektywu I Love Trance, również z Rzeszowa – Grocyou oraz organizatorzy imprezy i reprezentanci kolektywu Back To Trance – Noxya i Michael V.R.

Szykuje się noc pełna muzycznych doznań w rytm muzyki Trance.

Zapraszamy!

Start: 20.30
Wstęp: 10 zł
Rezerwacje loży: 669 997 245

Imprezę patronuje serwis WeLoveTrance.pl

 

 

    96 k | 192 k 96 k | 192 k 96 k | 192 k

Kontakt z serwisem Copyright © 2008 - 2017 WeLoveTrance  
statystyka