ELECTROCITY VI | WeLoveTrance.pl
 


 
strona główna  ELECTROCITY VI

Jak co roku, każdy z klubowiczów sporządza z początkiem sezonu swój festiwalowy plan zwiedzania. Jedną z tych atrakcji, której z całą pewnością nie można przegapić jest właśnie ta impreza, która zagościła już na stałe w naszym terminarzu. Od pięciu lat jest jednym z najbardziej innowacyjnych wydarzeń na naszym rynku. Jedyna w swoim rodzaju sceneria klasztornych zakątków, korytarzy i murów. Niesamowita akustyka i dziesiątki znamienitych artystów. Taki wstęp nie może zwiastować nic innego jak tylko zapowiedź kolejnej edycji festiwalu "Elektronicznego Miasta" - Electrocity VI!Każda z pięciu odsłon, które mamy już za sobą nawiązywała do numerologii. Czego możemy się spodziewać po cyfrze "6"? Symbol ten według Indian jest równowagą pomiędzy żywiołami wody i ognia. Inne źródła podają, że oznacza walkę dobra ze złem. "6" to także sześcian - połączenie sześciu kwadratów, symbol solidności i stałości. Jest to jak najbardziej zgodne z tym, do czego przyzwyczaił nas producent tej niezwykłej imprezy - agencja SoundTrade.

Data ta sama jak co roku, 14 sierpnia, wypada tym razem w niedzielę. Pamiętajcie, że poniedziałek jest dniem wolnym do pracy!

Line-up:Nie sądzimy, aby trzeba było komukolwiek bliżej przedstawiać André Tannebergera. Aktywny producent i DJ od niemal 15 lat! Znany z ogromnej ilości parkietowych i radiowych hitów. Niewielu artystów na świecie może pochwalić się byciem rozpoznawalnym przez tak szerokie grono odbiorców jak ATB. Cóż tu więcej dodać... ATB na Electrocity 6!

www.atb-music.comTo zdecydowanie jedna z najbardziej innowacyjnych ikon muzyki elektronicznej naszych czasów. W swoich projektach zawsze jest o krok dalej od innych, przez co to właśnie on jako jedyny już teraz jest w stanie pokazać odbiorcom jak elektronika będzie brzmieć w przyszłości. Świadczą o tym nieszablonowe pod każdym kątem albumy (Airdrawndagger, Involver) i wydarzenia live (Delta Heavy, Fundacion), które łączą w jedno dwie, z pozoru różne, dziedziny: produkcję i występy przed publicznością.

www.djsasha.comKilka lat temu zrezygnował z bądź co bądź wygodnego życia jako 1/2 projektu Deep Dish - mającego na koncie najważniejsze oznaczenie w przemyśle muzyki rozrywkowej - Grammy. Możana powiedzieć, że narodził się ponownie jako producent "surowego i chromowanego techno". W ciągu kilku ostatnich lat przylgnęły do niego etykiety znakomitego producenta, innowacyjnego performera oraz ojca sukcesu wytwórni SCI+TEK.

www.dubfire.comDo tej pory Serge był obecny w DJ Mag Top 100 DJs, rezydował klub Crobar (NY) i był twarzą firm Coca-Cola i Armani - a to dopiero wierzchołek góry lodowej. Jego singiel "Addicted" (nagrany z Emmą Hewitt) był w rotacji wśród największych światowych rozgłośni radiowych takich jak brytyjskie Radio 1, Kiss FM czy amerykański Sirius. Nagranie zostało także oznaczone jako "Record of the week" w całej Wielkiej Brytanii. Zagrał na większości prestiżowych, muzycznych festiwali na całym świecie Jak sam przyznaje, jego pasja do występowania jest teraz silniejsza niż kiedykolwiek. Jego brzmieniu daleko do zaszufladkowania, ale dlaczego mielibyśmy to robić? Jego dźwięki mają niezwykłą moc i naprawdę uzależniają. Niezwykle napięty grafik imprez, support światowych gwiazd i produkcje najwyższych lotów... gdzie zabierze go obecny rok? Możemy tylko przyglądać się co nowego przydarzy się temu nietuzinkowemu artyście, jakim jest właśnie Serge Devant.

www.sergedevant.comDwóch progresywnych królów! Poprzedni rok był dla nich iście zwariowany. Wystartowali ze swoją autorską imprezą „Harem Nights” w legendarnym Stereo Club w Montrealu. Ponadto zatrzęśli parkietami na takich festiwalach jak Dance Valley w Amsterdamie, Global Gathering w Kijowie i St. Perersburgu czy Sunburn Festival w Indiach. Nie zapominamy też o największych klubach typu Ministry Of Sound w Anglii, Green Valley w Brazylii czy egipska Pacha Sharm.

www.levelmanagement.caW 2010 roku wylądowali na 62. pozycji prestiżowego rankingu DJ Mag Top 100 Djs. Ten sukces był wypadkową dwóch czynników: wielkiego talentu i niesamowitej pracowitości. Każda produkcja, która wyszła z ich studia niemal natychmiast stawała się kultową przemierzając najróżniejsze charty popularności i znajdując miejsce w setach najlepszych DJ'ów świata. Ich ciężki "mięsisty" styl w polączeniu z doskonale zbydowanymi liniami melodycznymi dorzucił wiele nowego do świata muzyki klubowej.

www.myonandshane54.comDJ/producent Tim Healey, ojciec chrzestny elektronicznego house'u i założyciel, przenikającego różne style, projektu "Coburn"; kontynuuje przecieranie szlaków jako jedna z najbardziej wpływowych osób w branży. Posiada na koncie wielkie wydawnictwa w największych wytwórniach - od Ultra, przez Sony Music, po Ministry Of Sound. Jako DJ grający swoją mieszankę super-trash ghetto-electro i najwyższej jakości dźwięków klubowych, podróżował z takimi wyróżniającymi się artystami jak Erick Morillo i The Prodigy. Zdziesiątkował parkiety na prawie wszystkich największych rockowych festiwalach na świecie. Od Reading to Fuji Rock poprzez te naprawdę zakręcone jak Burning Man (USA) i Fusion (Germany).

www.djtimhealey.co.ukJego pierwsze wielkie uderzenie miało miejsce w kwietniu 2008 kiedy Pete Tong zaprosił go na występ live w BBC Radio 1 jako część programu "In New DJ's We Trust". Był to wstęp do późniejszego touru, który dał Doorly'emu szansę zagrania na scenie Radio 1 podczas Creamfields i na Radio 1 Ibiza Weekend - gdzie wystąpił kilkakrotnie w przeciągu dwóch lat. Za każdym razem na głównej scenie. Na produkcyjnym gruncie Doorly zaskakuje oryginalnymi produkcjami jak i znakomitymi remixami dla takich artystów jak Dizzee Rascal, Basement Jaxx, The Prodigy, Calvin Harris, The Temper Trap, Kanye West, A-Trak czy Mstrkrft. Wszystkie wyprodukowane w charakterystycznym dla Doorly'ego stylu - od techno i disco, przez electro do dubstepu i z powrotem!

www.myspace.com/doorlyukRezydujący w Barcelonie, urodzony we Włoszech. Ovum, Sci+Tec, Morris Audio, Resopal Schallware, Supernature, CMYK, Adagio, Viva, Nervous, Saved, Shake, Rillis - to wierzchołek góry lodowej jeśli chodzi o nazwy wielkich wytwórni doceniających jego kunszt producencki. Oprócz tego ma na koncie występy w najznakomitszych klubach na świecie takich jak Circoloco, Womb, Berghain czy D.Edge. Niewielu jest na świecie artystów, którzy pamiętają i szanują tradycje gatunku, który reprezentują. Wśród tej darstki jest tylko jeden, który mimo dbałości o wymienione wartości nadaje tej muzyce ducha przyszłości - to właśnie Davide!

www.myspace.com/davidesquillaceSuckley został wybrany przez największy na świecie sklep "Beatport", jako "one to watch". Dodatkowo jest to ulubiony artysta Eddie Halliwella i Johna O'Callaghana. 2010 rok pokazał produkcje Jordana brylujące na szczytach w przeróżnych zestawieniach. A support wśród największych gwiazd potwierdził tylko popularność tych utworów w świecie. Oprócz tego, każda z jego produkcji została wydana w wytwórniach o uznanej marce takich jak Spinnin Recordings czy Armada. Kiedy to czytacie, kolejne produkcje już czekają na wydanie! Wraz z doskonale radzącymi sobie produkcjami (support: Sander van Doorn, Eddie Halliwell, etc), Jordan sieje także mnóstwo spustoszenia na klubowych parkietach. Obecność na takich imprezach jak Judgement Sundays na Ibizie, Godskitchen czy Birmingham & Slinky's nie jest przypadkowa!

http://www.jordansuckley.co.ukUkształtował kulturę klubową w Kanadzie, a jego hipnotyczne techno ukazuje się w najbardziej respektowanych labelach na świecie. Jeśli muzykę by nazwać językiem jakiejś nacji, tak Carlo Lio może uchodzić za człowieka władającego wieloma językami. Dźwięki właśnie sposobem na komunikowanie się z różnymi ludźmi nie używając do tego celu jakichkolwiek słów. Jego zdolność doboru dźwięków można śmiało nazwać darem i patrząc na niego za dekami, nie można tego nie zauważyć. Jego produkcje stale ukazują się w najbardziej respektowanych labelach techno, takich jak Sci + Tec, Rawtentic czy też BlueFin Records.

http://www.myspace.com/carlolio1Luca Bacchetti jest jednym z głównych przedstawicieli nowatorskiego, rozbujanego brzmienia przepełnionego doskonałą elektroniką. en DJ, producent i współwłaściciel muzycznej wytwórni zostawia po sobie ślady w branży poprzez liczne produkcje i remixy, wydawane Ovum Recordings, Wagon Repair, Supernature, Be As One, Tenax, Safari Electronique, Sci+Tec i oczywiście jego własnym, Hideout. Dodatkowo jest posiadaczem wielu zaszczytnych odznaczeń, wliczając w to Najlepszego Artystę wg sklepu Beatport.com w 2008, co potwierdza jego przodowanie w branży.

http://www.lucabacchetti.comW świecie muzyki klubowej jako Josh Gallahan niemal od dekady. Swoje pierwsze muzyczne kroki stawiał już na początku lat 90'. Od 2002 blisko współpracuje z niemiecką supergwiazdą - ATB. Rok 2010 przyniósł takie nagrania jak "Luminescence" czy "Mythology" (nagrane wspólnie z André Tannebergerem). Josh zagrał już w najlepszych na świecie klubach. Od Ameryki Południowej przez Północną po Europę i Azję.

http://www.myspace.com/joshgallahanNiewielu klubowych artystów na świecie może pochwalić się tak napiętym harmonogramem występów jak Nastia! Wśród ukraińskich i zagranicznych fanatyków muzyki techno, Nastia uważana jest za najcharyzmatyczniejszą wśród kobiecych artystek. Jest występy nie mogą pozostać obojętne dla absolutnie nikogo. Zawsze prowadzą one słuchaczy do niezwykle pozytywnych reakcji i niemal duchowych uniesień. A to wszystko dzięki tej dzikiej energii zmierzającej, która zmierza do ekstremalnych uniesień poprzez niezwykle wielki ładunek emocji i namiętności. Mimo jej młodego wieku dzielnie stawia czoła trudnym, ale nobilitującym zadaniom jako Ambasador Republiki "Kazantip" w Kijowie. Doskonale zarządza swoją marką cyklicznych występów i audycji radiowych "Propaganda" w najpopularniejszej ukraińskiej rozgłośni radiowej (i jednej z najpopularniejszych w Europie) "Kiss FM". Nastia bez wątpienia plasuje się na podium wśród najlepszych ukraińskich artystów.

www.myspace.com/nastiabeautyOd 2003 roku Steve był ważnym ogniwem podczas Kontor Label Tour. Wtedy też na stałe przeniósł się do mocarnego labelu Kontor i to właśnie tam wydał swój największy hit "Passion". Produkcja była PIERWSZĄ w historii niemieckiej muzyki klubowej, która osiągnęła No. 1 w czterech zestawieniach w tym samym czasie: DDC, DMC, DJ Top 40 i German Internet Music Chart. Po tym wielkim sukcesie Steve wykonał remixy dla znanych osobistości takich jak: ATB, Benny Benassi, Boogie Pimps, DJ Antoine, Nalin & Kane czy Safri Duo. Co więcej, zaczął regularnie występować w Australii, Austrii, Kanadzie, Dominikanie, Estonii, Francji, UK, Polsce, Rosji, RPA, USA, etc.

www.stevemurano.comWyprodukował cztery albumy, które osiągnęły miano złotych, a potem platynowych płyt! Swoją karierę muzyczną rozpoczął już jako dziesięciolatek w 1977 roku, dołączając do grupy "Rock Steady Crew". Charles Glenn (tak się nazywa) urodzony w 1967 roku w Nowym Jorku, to jeden z pionierów hip-hop'owej kultury i twórca hip-hopowej stacji radiowej. Nazywany także "Son of Bambaataa", gdyż blisko współpracował z legendarnym Afrika Bambaataa. W swojej karierze jako DJ zasłynął ze sztuki miksowania na czterech adapterach jednocześnie.

www.myspace.com/afrikaislamUrodzony w 1982 roku na wyspie Rodos. Pierwszy kontakt z wystepami w klubie miał już w wieku 8 lat! Na co dzień rezydujący w Atenach. Idealnie sprawdza się serwując klubowiczom brzmienia minimal house i techno.W muzycznym świecie nieprzerwanie od 1988 roku. Co roku w czołówce najpopularniejszych DJ'ów w Polsce. Od początków kariery wierny muzyce house. Jednak zawsze będący na bieżąco z różnymi jej nurtami. Czasami jest to bardziej wokalnie, funkowo, a innym razem mroczniej i bardziej technicznie. A czasami i tak , że w jednym secie potrafi zaproponować wędrówkę poprzez wszystkie style, łącząc je w tak karkołomny sposób, że nawet najstarsi DJ'e kręcą głową z niedowierzaniem. Tego DJ'a mieli okazję poznać klubowicze z każdego zakątka Polski. Brał udział w największych wydarzeniach typu : Sunrise Festival, Sensation, Electrocity i Creamfields. Pod wrażeniem jego setów byli również mieszkańcy Rosji, Niemiec, Słowacji, Czech, Szwajcarii, Austrii, Wielkiej Brytanii i Irlandii - gdzie wystepował.

www.myspace.com/djvvaldiJego produkcje były wspierane przez takie gwiazdy jak Rank1, Christopher Lawrence, Lange, Markus Schulz czy Tiesto. W 2009 roku single "Strict Orange" i "Fun Is Fun/Done Is Done" zyskały duży support od największych artystów klubowego świata, takich jak Tiesto (Club Life), Markus Schulz (Global DJ Broadcast i listopadowe Top 15) czy Christopher Lawrence (Rush Hour), to nazwiska zaledwie kilku. Rok 2010 także obfitował w sukcesy wydawnicze. Remixy "Elastik People" dla George'a Acosty i "Black Waltz" dla Chrisa Corteza zyskały uznanie w oczach takich artystów jak Tiesto (audycja Club Life), Brytyjczyk Lange czy producenckie duo z Holandii - Rank1. Dodatkowo oryginalna produkcja "Rude Dude" znalazła się na kompilacji w Black Hole Recordings. Ponadto Carlo prowadzi comiesięczną audycję "Pushing The Bar" w największej internetowej rozgłośni Digitaly Imported i na falach naziemnych w Grecji, Brazylii i Czechach. Do tej pory mogliście go usłyszeć na Sunrise Festival czy poprzedniej edycji Electrocity.

www.carlocalabro.comW czasie swojej kilkunastoletniej kariery, zagrał setki imprez w dziesiątkach klubów i dyskotekach nie tylko na terenie Polski, ale również za granicą. Wystąpił na głównej scenie takich imprez jak: Electrocity, Summer House Music, SOE, Beach Party, Energy Night, Life 4 Music, Summer Patrol i wiele innych. Grał również na takich imprezach jak before Sensation White, Before Global Gathering, before Electrocity, Before Mayday. Uczestnik International Music Summit - Ibiza 2010.

www.myspace.com/adamdegreatEwa Nowak z Bydgoszczy. Muzyka od zawsze jest jej przewodnikiem. Ta fascynacja światem dźwięków szybko przerodziła się w pasję, której jest oddana bez granic Jako 2 Sweet Blondies (razem z DJ Anya) w ciągu 5 lat gościły nie tylko w polskich klubach i na eventach: Independance (Szczecin), Lovebase (Berlin), Scream (Gorzów Wielkopolski), ale także wielu klubach za granicą: Sage Club, Geburstagclub, Into the Chateau (Berlin), Zittau, Sound of East Side (Lubbenau); Hammersmith Palais, Chaos (Londyn).

www.myspace.com/djvivkaBodźcem, który pchnął go w kierunku muzyki elektronicznej był Kai Tracid. Zamiłowanie do kwaśnych brzmień Rolanda TB-303 i trance'owych klimatów, jakimi raczył go Kai Tracid, zaowocowały jeszcze większym zainteresowaniem gatunkiem trance. Począwszy od uplifting przez progressive, goa, psy, deep, i dark a skończywszy na hard i techtrance. Jego ideały muzyczne - Kai Tracid, A*S*Y*S, Kidd Kaos, Kamui, DJ Scott Project, Tigran Oganezov, Mark Sherry.

www.facebook.com/niklasvennMaiqel karierę muzyczną zaczynał, gdy muzyka klubowa była jeszcze w zarodku. Pierwsze kroki za konsoletą stawiał w latach 90, już wtedy jego talent stawał się coraz bardziej widoczny, a on sam coraz częściej doceniany. Jednak jego pasja do muzyki klubowej musiała doczekać się roku 2000, wtedy właśnie objął rezydenturę w szczecińskim Klubie Lokomotiv, gdzie szlifował swoje umiejętności, próbując różnych styli począwszy od bardzo modnych w tamtym czasie techno- elektro poprzez style progresywne aż do muzyki house. Ta ostatnia mająca najwięcej tradycji wywarła największy wpływ i jest dziś wizytówką Maiqel'a na rynku muzycznym.W piątkowe i sobotnie wieczory jest gospodarzem Eska Live Remix - czterogodzinnego show wypełnionego remiksami najpopularniejszych radiowych hitów oraz najgorętszymi klubowymi kawałkami. Można go także spotkać w klubach w całej Polsce, gdzie jako DJ oddaje się swojemu hobby i prezentuje zestaw starannie wyselekcjonowanych utworów. Jego sety są odzwierciedleniem bezwarunkowej miłości do muzyki house, choć sięga w nich również po produkcje z pogranicza gatunku.

www.puoteck.comSwoją przygodę z muzyka zaczynał w latach dziewiećdziesiątych minionej ery. Praca w klubie w piątej klasie podstawówki to było coś czego nie potrafi opisać. Od zawsze interesowały go dźwięki, które w większości klubów były wręcz niedopuszczalne. Dwukrotny vice-mistrz w Mistrzostwach Województwa Mazowieckiego oraz drugi vice-mistrz w Mistrzostwach Polski Djów. Uwielbia odłamy techno o zabarwieniu minimalowym.Założyciel i właściciel agencji GlobalMusic . Pasjonat muzyki elektronicznej od dziecka, prywatnie miłośnik analogowego brzmienia. Fanatyk licznych odmian house'u, począwszy od brzmień technicznych, kończąc na funky. Jako DJ zawsze stara się przekazać swoją energię publiczności, i dzięki spontaniczności wychodzi mu to znakomicie. Uczestniczył już w takich projektach jak: WonderZone, Euforia, Sounds of Electrocity.

Tak wyglądało Electrocity V:Przedstawiamy podział djów na poszczególne sceny:

Scena ELECTROCITY:

- Sasha
- Sultan & Ned Shepard
- Serge Devant
- Tim Healey
- Mr. X
- Steve Murano
- Doorly
- Philip Ailon
- V_Valdi
- Adam De Great


Scena RUN TO THE SUN:

- ATB
- Myon & Shane 54
- Jordan Suckley
- Josh Gallahan
- Carlo Calabro
- Maiqel
- Vivka
- Puoteck
- Niklas Venn
- Raff


Scena FLY WITH ME:

- Dubfire
- Carlo Lio
- Davide Squillace
- Luca Bacchetti
- Nastia
- Lolo
Trzecia pula biletów w cenie 109 zł dostępna na www.ticketpro.pl oraz www.abilet.pl


AKTUALIZACJA 11.08

Timetable poszczególnych scen:

Scena ELECTROCITY:

18:00 - Adam De Great
19:00 - Steve Murano
20:00 - Mr. X
21:00 - Doorly
22:00 - Tim Healey
23:00 - Serge Devant
00:00 - Sasha
02:00 - Sultan & Ned Shepard
04:00 - Philip Ailon
05:00 - V_Valdi

Scena RUN TO THE SUN:

18:00 - Raff
19:00 - Vivka
20:00 - Puoteck
21:00 - Maiqel
22:00 - Carlo Calabro
23:00 - Josh Gallahan
00:00 - ATB
02:00 - Myon & Shane 54
03:30 - Jordan Suckley
05:00 - Niklas Venn

Scena FLY WITH ME pres. SCI+TEC:

18:30 LoLo
20:30 Nastia
22:00 Luca Bacchetti
23:30 Davide Squillace
01:30 Dubfire
04:30 Carlo Lio

Scena LECH:

18:00 - X-Wind
19:00 - Maxx
20:00 - Taylla
21:00 - Metzo
22:30 - Carla Roca
00:00 - Poziom X
01:30 - Milkwish
03:00 - Venti Otto
04:30 - Yogi

Scena DISCOVER MORE STAGES:

19:00 - Mia Twin
20:00 - TraDeus
21:30 - Suhy
23:00 - Messin
00:30 - D'Vision
02:00 - Alan White
03:30 - U-Nick

 

 

    96 k | 192 k 96 k | 192 k 96 k | 192 k

Kontakt z serwisem Copyright © 2008 - 2017 WeLoveTrance  
statystyka