EKSKLUZYWNIE Z... JORDAN SUCKLEY | WeLoveTrance.pl
 


 
strona główna  EKSKLUZYWNIE Z... JORDAN SUCKLEY

Cześć Jordan! Na początku koniecznie chcę zapytać o Twoją wytwórnię Damaged Records, która dopiero zaczyna swoją działalność. Co skłoniło Cię do założenia własnego labelu? Miałeś dość podporządkowywania się oczekiwaniom innych?
Po prostu chciałem w tym roku zacząć coś innego i stworzyć nową markę, która obejmowałaby moją audycję, wytwórnię oraz eventy. Nadal zamierzam wydawać w innych labelach, ale miło jest mieć swoją wytwórnię.Centipede to efekt współpracy z Eddiem Bitar i jednocześnie perełka Damaged Records. Utwór ten zawiera elementy psy trance. Czy w przyszłości planujesz produkować więcej traków z gatunku psy?
Uwielbiam dodawać do produkcji elementy różnych stylów muzyki, a nie tworzyć kolejne typowo trance'owe nagranie. Właśnie dlatego odważyłem się dodać trochę dźwięków psy jak i techno, żeby to wszystko było dla mnie ciekawe. Muszę przyznać, że mam kilka nowych utworów, które są z gatunku tech trance, uplifting oraz psy tech trance. W poniedziałek (24.02.14 - przyp. red.) ukazały się na Beatport remixy Jamesa Dymond oraz Allen & Envy do mojego utworu Centipede.

Prowadzenie własnej wytwórni to spora odpowiedzialność, często trzeba się wykazać jako biznesman. Nie boisz się, że to przedsięwzięcie wciągnie Cię tak bardzo, że staniesz się bardziej dyrektorem labelu niż producentem/DJem?
W sumie to ukończyłem studia z zakresu Biznesu i Marketingu, więc nie przeszkadza mi zajmowanie się prowadzeniem wytwórni. Dodatkowo jestem związany z Black Hole Recordings, zatem jak widać nie zajmuje mi to aż tyle czasu, żeby wpłynąć na moją karierę DJa w sposób negatywny bądź zbyt absorbujący.W swojej biografii podkreślasz, że na tytuł DJa/producenta/technicznego magika trzeba sobie zasłużyć. Rzeczywiście w dzisiejszych czasach jest wielu samozwańczych artystów. Jakie cechy według Ciebie posiada prawdziwy artysta?
Cóż, wydaje mi się że każdy powinien być w pewien sposób wyrazisty na scenie, żeby się wyróżniać. Nie mnie oceniać co ludzie powinni robić, ale jeśli możesz spróbować dodać od siebie coś niezwykłego, to to na pewno pomoże.

Ostatnio trochę się pozmieniało jeśli chodzi o Twoje audycje radiowe. Skończyła się audycja Goodgreef Radio show, rozpoczęła Damaged Radio show, zostałeś również rezydentem BBC Radio 1 jako część In New DJs We Trust. Może opowiesz nam coś więcej o tych nowych projektach?
Przekazałem Goodgreef Radio show utalentowanemu Liamowi Wilson, a sam rozpocząłem moją audycję Damaged Radio show. W Radio 1 byłem rezydentem przez rok, co było szalonym doświadczeniem, ale wspaniale jest dzielić się z ludźmi muzyką, którą pokochałem.Już od dłuższego czasu styl grania, a także produkowania w tempie 138-140 jest bardzo popularny. Niektórzy określają to jako powrót do korzeni, kiedy to w 2005/2006 roku trance przeżywał swój rozkwit i większość utworów było właśnie w tempie 138bpm. Zgadzasz się z tym określeniem?
Tak, uważam że scena EDM jest na tyle solidna, na ile sami producenci i ich produkcje. Z pewnością na scenie trance 138 jest wiele talentów z całego świata, więc jak dla mnie wygląda to całkiem zdrowo.

Jak Twoje wrażenia po ASOT 650 w Utrechtcie? Można to wydarzenie porównać z innym, na którym występowałeś?
To było czyste szaleństwo! Od czasu do czasu widziałem błysk światła w arenie i te roztańczone tysiące, które po prostu szalały! Na chwilę obecną to był mój ulubiony występ.Póki co jeszcze rozkoszujemy się Centipede, ale Twoi fani na pewno są ciekawi jakie smakowite kąski przygotowujesz dla nas na kolejne miesiące?
Szykują się współprace z Paul van Dyk, Simonem Patterson, Bryanem Kearney, Markiem Sherry, Maarten de Jong oraz Paulem Webster. Pracuję również nad remixem dla Paula Oakenfold i mam w przygotowaniu naprawdę wiele nowości.

Na koniec prosimy o kilka słów dla czytelników WeLoveTrance.pl oraz Twoich polskich fanów.
Wielkie dzięki za całe wsparcie jakie okazujecie mojej muzyce i mam nadzieję, że wkrótce się zobaczymy! (uśmiech)

Bardzo dziękuję za wywiad i życzę dalszych sukcesów!

Wywiad przeprowadziła Marta Waluś

 

 

    96 k | 192 k 96 k | 192 k 96 k | 192 k

Kontakt z serwisem Copyright © 2008 - 2017 WeLoveTrance  
statystyka